نمایش 1–30 از 130 نتیجه

جهت مشاوره و ثبت سفارش تلفنی، با شماره 02191690080 تماس بگیرید.

برای خرید لوازم یدکی آریو Z300 باید به خوبی دسته بندی هر یک از قطعات را بشناسید. هر یک از انواع قطعات آریو Z300 (S300) را از این نظر که گارانتی دارند باید بررسی کنید. سپس با اطمینان خاطر می توانید آنها را خریداری کنید و روی خودروی آریو وصل نمایید. دسته بندی انواع قطعات آریو را اگر بشناسید می توانید سریعتر قطعه مورد نظر خودرو را پیدا کنید. قطعات خودروی آریو مانند بسیاری از قطعات دیگر خودروها ممکن است دچار خرابی شوند و یا به تعویض دوره ای نیاز داشته باشند. بر همین اساس باید به خوبی در مورد کارکرد هر یک از قطعات اطمینان خاطر به دست آورید.

خرید لوازم یدکی آریو Z300 و دسته بندی قطعات

برای خرید لوازم یدکی آریو Z300 باید به خوبی هر یک از بخش های متنوع خودرو را بشناسید. در این صورت متوجه می شوید که هر بخش خودرو به چه قطعه ای نیاز دارد. برخی از اصلی ترین دسته بندی های مربوط به قطعات آریو Z300 عبارت است از :

1. قطعات مصرفی و دوره ای

برخی از قطعات آریو Z300 به صورت دوره ای باید خریداری شوند و روی خودرو نصب گردند. از جمله اصلی ترین و مهمترین این قطعات یاتاقان آریو Z300 اصل، پمپ کلاچ پایین آریو Z300 اصل، پمپ هیدرولیک فرمان آریو Z300 اصل و ترموستات آریو Z300 اصل می باشد. همچنین انواع تسمه دینام آریو Z300 اصل، توپی چرخ جلو و عقب آریو Z300 اصل، دسته موتور آریو Z300 اصلو دیسک ترمز آریو Z300 اصل از دیگر قطعات هستند. سنسور اکسیژن آریو Z300 اصل، رینگ موتور آریو Z300 اصل، سیبک فرمان آریو Z300 اصل و بسیاری از دیگر قطعات را به عنوان قطعات دوره ای می شناسند.

2. لوازم تصادفات

در صورتی که خودرو آریو تصادف کند باید قطعات آریو Z300 مربوط به دسته بندی بدنه را خریداری کنید. هر یک از انواع لوازمی که مربوط به تصادفات این خودرو می باشد را باید از نظر اصل بودن بررسی کنید. براکت سپر جلو و عقب آریو Z300 اصل، چراغ های آریو Z300 اصل، کندانسور آریو Z300 اصل و کمربند ایمنی آریو Z300 اصل از قطعات تصادفی می باشند. همچنین مجموعه کامل فن رادیاتور آریو Z300 اصل و واحد کنترل کیسه هوا در این دسته بندی قرار می گیرد.

3. قطعات آریو Z300 برای داخل خودرو

در دسته بندی لوازم یدکی آریو Z300 که مربوط به داخل خودرو می باشد، قطعات متنوعی وجود دارد. هر یک از آنها دارای ویژگی و ساختار متفاوتی هستند و در بخش مشخص شده ای باید نصب شوند. پدال گاز آریو Z300 اصل، پوسته داشبورد آریو Z300 اصل و جعبه فیوز داشبورد آریو Z300 اصل از قطعات داخل کابین می باشند. این قطعات مدل های متنوعی دارند و هر یک از آنها در بخش مشخص شده نصب می گردند.

4. لوازم جلوبندی

لوازم جلوبندی آریو Z300 یکی دیگر از بخش‌های مهم خودرو می‌باشد. هر یک از این قطعات را در صورتی که خودرو دچار آسیب شود باید خریداری کنید و روی خودرو نصب نمایید. پمپ کلاچ آریو Z300 اصل، توپی چرخ و بلبرینگ آریو Z300 اصل، دیسک ترمز آریو Z300 اصل و سیبک فرمان آریو Z300 اصل در این دسته قرار می گیرند. همچنین کابل کنترل تعویض دنده آریو Z300 اصل، مهره چرخ آریو Z300 اصل و ....از دیگر قطعات جلوبندی می باشند.

قیمت لوازم یدکی آریو Z300

هزینه ای که شما نیاز است برای خرید لوازم یدکی آریو Z300 )آریو (s300 پرداخت کنید به فاکتورهای متنوع بستگی دارد. باید به خوبی بدانید که نوع قطعات یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت قطعات آریو می باشد. هر یک از قطعات آریو Z300 و آریو s300 در دسته بندی مشخص شده ای می باشند. باید در مورد این مسئله که کارایی هر یک از دسته بندی ها چه می باشد اطلاعات بیشتری کسب کنید و سپس آنها را تهیه کنید. توجه به کیفیت و ساختار هر یک از قطعات آریو اهمیت زیادی دارد. بنابراین پیش از اینکه قیمت قطعات آریو را بررسی کنید باید در مورد اصل بودن آنها اطمینان خاطر داشته باشید.

برای خرید انواع قطعات آریو Z300 می توانید به فروشگاه لوازم یدکی خودرو یدک مارکت مراجعه نمایید. در صورتی که شما می خواهید از طریق اینترنت انواع قطعات را از این فروشگاه تهیه کنید، باید به دسته بندی های مشخص شده قطعات مراجعه نمایید. از آنجایی که یدک مارکت به صورت مستقیم تمامی قطعات را به مشتریان ارائه می دهد، هزینه زیادی از مشتریان دریافت نمی کند. هزینه های مربوط به واسطه برای خرید اینترنتی حذف شده است. هر یک از قطعات آریو با قیمت مناسب و به صرفه ای در این فروشگاه به مشتریان ارائه داده می شود.

خرید لوازم یدکی آریو Z300 همراه با گارانتی

یکی از مهمترین نکاتی که شما زمان خرید لوازم یدکی آریو Z300 باید به آن دقت داشته باشید این است که گارانتی قطعات را بررسی کنید. در صورتی که قطعات گارانتی نداشته باشند به معنی این است که تقلبی می باشند. در واقع بسیاری از تولیدکنندگان هستند که در داخل کشور، نمونه قطعات آریو تقلبی را تولید می کنند و با قیمت کمتری به مشتریان ارائه می دهند. این قطعات آریو طول عمر زیادی ندارند. همچنین باید بدانید کارکرد خودرو آریو را با مشکل مواجه می سازند. بنابراین به خوبی این مسئله را زمان خرید قطعات آریو در نظر بگیرید و سپس نمونه اصلی را تهیه کنید.

قطعات آریو Z300 اصل با استفاده از بهترین متریال ها تولید می شوند و طول عمر زیادی دارند. آنها را شما می توانید در بخش های متنوع خودرو آریو نصب کنید و کارایی مناسبی را از قطعات دریافت کنید. توجه به مناسب بودن بسته بندی قطعات آریو یکی از دیگر نکاتی است که اهمیت زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. آن دسته از قطعاتی که اصل هستند همراه با بسته بندی های با کیفیت به دست مشتری می رسند.

خرید قطعات خودروی آریو Z300 (S300) از فروشگاه یدک مارکت

خودروی آریو مدل های متنوعی دارد که مهمترین آنها Z300 (s300) می باشد. در دسته بندی قطعات آریو Z300 و نمونه s300 می توانید مدل های زیادی از قطعات را مشاهده کنید. برخی از آنها شبیه به یکدیگر می باشند که اگر روی هر یک از دو مدل نصب شوند ایرادی ندارد. فروشگاه یدک مارکت ارائه دهنده انواع قطعات و لوازم یدکی آریو Z300 و دیگر خودروها می باشد. تمامی قطعات خودروی آریو در این فروشگاه همراه با ضمانت تحویل مشتریان داده خواهد شد. شرایط خرید اینترنتی را این فروشگاه برای مشتریان خود فراهم ساخته است. بنابراین مشتریان می توانند به وب سایت فروشگاه مراجعه کنند و بعد از انتخاب هر یک از دسته بندی ها، یکی از انواع قطعات را تهیه کنند. برای خرید هر یک از قطعات آریو، کارشناسان فروش، مشتریان را راهنمایی می کنند.

خرید اینترنتی قطعات خودروی آریو Z300

امروزه بسیاری از افراد مایل هستند به صورت اینترنتی لوازم یدکی آریو Z300 را خریداری کنند. برای خرید اینترنتی این قطعات شما می توانید به فروشگاه یدک مارکت اعتماد نمایید. کارشناسان فروشگاه با ضمانت بازگشت کالا، هر یک از قطعات را به مشتریان خود تحویل می دهند. تضمین اصالت و کیفیت کالا یکی از نکاتی است که کارشناسان به آن اهمیت زیادی می دهند. بنابراین خیال مشتری را برای خرید قطعات آسوده می سازند. ارسال فوق سریع قطعات به سراسر ایران یکی از ویژگی هایی است که این فروشگاه دارد. اگر سفارش شما بالای دو میلیون باشد، فروشگاه از شما هزینه ای را بابت ارسال دریافت نمی کند.

ارسال قطعات آریو Z300 به شهرستان ها حدود 48 الی 72 ساعت زمان می برد. ارسال قطعات به شهر تهران تنها در یک الی دو ساعت انجام می شود. همچنین ارسال قطعات به اطراف تهران توسط این فروشگاه تنها یک روز کاری زمان می برد. برای نصب و خرید هر یک از قطعات، کارشناسان فروشگاه شما را راهنمایی می کنند تا بهترین و مناسب ترین قطعات را برای خودروی آریو خود خریداری کنید.