ثبت نام در سایت یدک مارکت یا خرید از یدک مارکت، به معنای قبول قوانین و شرایط مندرج در این صفحه از سایت یدک مارکت است.

عدم موجودی کالا:

در صورت عدم موجودی کالای خریداری شده توسط مشتریانی که به صورت آنلاین پرداخت خود را انجام داده‌اند، وجه پرداختی آن‌ها به صورت کامل به حساب آن‌ها بازگردانده خواهد شد. لازم به ذکر است که زمان بازگشت وجه، وابسته به فرآیند اداری داخلی مجموعه است و این فرآیند می تواند از 1 تا 7 روز کاری زمان ببرد.

تغییرات قیمت محصولات:

ما همواره در تلاشیم تا قیمت و موجودی تمام محصولات را بروز نگه داریم. با توجه به نوسانات قیمت و موجودی کالا در بازار و زمان‌بر بودن بروزرسانی محصولات، ممکن است قیمت روز برخی محصولات با آنچه در سایت ثبت شده یا سفارش ثبت کرده‌اید متفاوت باشد. لذا یدک مارکت حق دارد تا در صورت تغییر قیمت، مابه التفاوت قیمت روز محصول را از شما تقاضا کند. در صورت افزایش قیمت و عدم تمایل مشتری برای پرداخت مابه‌التفاوت، یدک مارکت حق دارد سفارش را کنسل کرده و وجه پرداختی مشتری را به صورت کامل عودت دهد. لازم به ذکر است که زمان بازگشت وجه، وابسته به فرآیند اداری داخلی مجموعه است و این فرآیند می تواند از 1 تا 7 روز کاری زمان ببرد. بازگشت وجه صرفا به همان شماره حساب و کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید به صورت حواله پایا انجام خواهد شد.

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

۱- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد و قطعه روی خودرو نصب نشده باشد. در صورت نصب قطعه روی خودرو یا آچار خوردن کالا قابل عودت نیست.

۲- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، به ما اطلاع داده شود.

۳- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

۴- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

۵- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

۶- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

۷- وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش ما از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

۸- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

۹- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

۱۰- ارسال مجدد یک کالا برای مشتری شامل ارسال رایگان نمیباشد.

۱۱- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

۱۲- در صورت باز کردن پلمپ بسته بندی محصولات شرکتی سایپا یدک و ایساکو یا مخدوش کردن لیبل پلمپ روی کالا، امکان بازگشت کالا وجود ندارد.

۱۳- در صورتی که مایل به دریافت وجه پرداختی خود باشید ، پس از اینکه کالا را به آدرس آدرس : تهران تهران بخش مرکزی ، شهر تهران، محله میدان بهارستان ، خیابان ملت ، کوچه کاوه ، پلاک ۳، مرجوع کردید ، تمام وجه پرداختی شما با کسر هزینه ارسال به شما عودت داده خواهد شد. اگر کالای ارسالی با آنچه سفارش داده‌اید مغایر باشد، هزینه ارسال از عودت وجه کسر نخواهد شد.

۱۴- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ما بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، رنگ کردن کالا ، نصبب کردن قطعه روی خودرو یا آسیب رساندن به قطعه امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

۱۵- امکان بازگشت کالاهایی که تشخیص مشکل فنی یا خرابی کالا پیش از نصب روی خودرو توسط خریدار یا تعمیرکار قابل تشخیص است وجود ندارد.

هنگام خروج کالا از انبار یدک مارکت، از تمام زوایا از محصول عکس گرفته شده و تا ۱۴ روز پس از ارسال کالا تصاویر نگهداری می‌شوند. در صورت مغایرت کالای مرجوع شده با کالایی که برای شما ارسال شده است امکان عودت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.