یدک مارکت » فروشگاه » لوازم یدکی دانگ فنگ

نمایش 1–30 از 130 نتیجه

جهت مشاوره و ثبت سفارش تلفنی، با شماره 02191690080 تماس بگیرید.

هر یک از انواع لوازم یدکی دانگ فنگ در کشور ایران به وسیله شرکت ایساکو تولید می گردد. این شرکت تامین کننده قطعات یدکی اصل خودرو می باشد. شما زمانی که انواع قطعات دانگ فنگ را می خواهید خریداری کنید باید به خوبی در مورد اصل بودن آنها اطمینان خاطر داشته باشید. خودروی دانگ فنگ دارای لوازم یدکی زیادی است که هر یک از آنها ویژگی ها و مشخصات خاصی دارند. باید به خوبی در مورد کارایی که آن قطعات دارند اطلاعات داشته باشید و سپس آنها را روی خودروی دانگ فنگ نصب کنید. برخی از قطعات دانگ فنگ که با قیمت پایین در بازار به فروش می رسند، اصل نیستند و بسته بندی مناسبی ندارند.

خرید انواع لوازم یدکی دانگ فنگ

یکی از مهمترین نکاتی که زمان خریداری انواع لوازم یدکی دانگ فنگ باید بدانید این است که این قطعات، در دسته بندی های متنوع هستند. در واقع خودروی دانگ فنگ از بخش های گوناگونی تشکیل شده و به همین دلیل باید قطعات متنوعی را روی آن نصب کنید. برخی از آنها دارای ساختار خاصی هستند و در بخش های مشخص شده خودرو نصب می شوند. از جمله مهمترین دسته بندی هایی که مربوط به قطعات دانگ فنگ می باشد عبارت است از :

1. قطعات تعمیری و دوره ای

برخی از قطعات دانگ فنگ را باید به صورت دوره ای تعویض نمایید. در واقع بعد از اینکه آنها مدت زمان مشخص شده ای کار می کنند، دیگر توانایی قبل را ندارند و کارایی شان را از دست می دهند. بنابراین در بازدیدهای دوره ای خودرو آنها را تعویض می کنند. لاستیک دانگ فنگ اصل، جک یدکی دانگ فنگ اصل، برف پاک کن دانگ فنگ اصل، چراغ های درونی دانگ فنگ اصل، شیشه ها و آینه های دانگ فنگ اصل از جمله قطعات مهمی هستند که در بازدید دوره ای بررسی می شوند. همچنین باید بدانید در صورتی که خودرو از مقدار کیلومتر مشخص شده ای رد شود باید برخی از قطعات آن تعویض گردد تا بهتر کار کند.

2. قطعات جلوبندی

در دسته بندی دانگ فنگ می توانیم لوازم یدکی جلوبندی را نام ببریم که بسیار مهم هستند مانند لوازم جلوبندی اچ سی کراس. این قطعات را در صورتی که خودرو با مشکلی مواجه می شود و ضربه ای به خودرو وارد می گردد باید تعویض کنید. در صورتی که آنها را تعویض نکنید به مرور زمان به بخش های دیگر خودروی دانگ فنگ آسیب وارد خواهد کرد. سیبک فرمان دانگ فنگ اصل، سگدست دانگ فنگ اصل، سپر جلو و عقب دانگ فنگ اصل و کمک فنر دانگ فنگ اصل از جمله مهمترین قطعات جلوبندی هستند. طبق دانگ فنگ اصل، میل تعادل دانگ فنگ اصل و سیستم فرمان دانگ فنگ اصل را در این دسته بندی قرار داده اند.

3. قطعات دانگ فنگ مربوط به بدنه

در دسته بندی دیگر لوازم یدکی دانگ فنگ باید قطعات بدنه را معرفی کنیم. این قطعات شامل بخش های متنوع می باشند که در صورت تصادف خودرو باید خریداری شوند. هر یک از قطعاتی که روی بدنه نصب می شوند نقش استحکام خودرو را بر عهده دارند. شاسی دانگ فنگ اصل، کاپوت دانگ فنگ اصل، چراغ های دانگ فنگ اصل و سینی زیر خودرو دانگ فنگ اصل قطعات بدنه هستند. همچنین گلگیر دانگ فنگ اصل و دیگر سیستم های خودرو را در دسته بندی قطعات بدنه قرار داده اند.

4. قطعات موتوری

از دیگر قطعات دانگ فنگ می توانیم قطعات موتوری را نام ببریم که نقش مهمی روی خودرو دارند. قطعاتی که روی موتور خودرو نصب می شوند باید به صورت دوره ای مورد بررسی قرار گیرند. در صورتی که یکی از قطعات موتوری خودروی دانگ فنگ با مشکل مواجه باشد باید سریعا آن را تعویض کنید. بلوک سیلندر دانگ فنگ اصل، سرسیلندر دانگ فنگ اصل و واشر سرسیلندر قطعات مهم موتوری هستند. همچنین بوش سیلندر دانگ فنگ اصل، واتر پمپ دانگ فنگ اصل و پیستون دانگ فنگ اصل را در دسته بندی قطعات موتوری قرار داده اند.

قیمت لوازم یدکی دانگ فنگ

هزینه ای که شما نیاز است برای خرید قطعات و لوازم یدکی دانگ فنگ پرداخت کنید به دسته بندی قطعات بستگی دارد. در درسته بندی قطعات دانگ فنگ مدل های زیادی از قطعات وجود دارد و هر یک از آنها هزینه خریداری شان با یکدیگر فرق می کند. برخی از قطعاتی که روی خودروی دانگ فنگ نصب می شود کارایی و کیفیت مهمی دارند. بنابراین آنها را باید با قیمت بالاتری خریداری کنید. قیمت هر یک از انواع قطعات مربوط به خودروی دانگ فنگ مشخص شده می باشد. بنابراین پیش از اینکه خرید هر یک از قطعات را انجام دهید باید به خوبی در مورد قیمت آنها آگاهی تان را افزایش دهید.

برای اینکه با بهترین قیمت، لوازم یدکی دانگ فنگ اچ سی کراس را خریداری کنید بهتر است به فروشگاه معتبر مراجعه نمایید. یدک مارکت یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه فروش قطعات و لوازم یدکی خودرو می باشد. تمامی قطعاتی که روی خودروی دانگ فنگ نصب می شود را می توانید با بهترین قیمت از این فروشگاه خریداری کنید. فروشگاه قیمت عمده و مناسبی را برای خرید انواع قطعات این خودرو از مشتریان خود دریافت می کند. مشتریان می توانند با قیمت عمده تعداد زیادی از قطعات خودروی دانگ فنگ را خریداری کنند.

خرید لوازم یدکی خودروی دانگ فنگ همراه با گارانتی

یکی از مهمترین نکاتی که شما زمان خرید لوازم یدکی دانگ فنگ باید به آن دقت داشته باشید این است که هولوگرام و بسته بندی مخصوص قطعات خودرو را بررسی کنید. برخی از قطعاتی که در بازار به فروش می رسند اصل نمی باشند و کیفیت ندارند. آنها دارای هولوگرام نیستند و بسته بندی آنها مناسب نمی باشد. قطعات اصل دانگ فنگ همراه با گارانتی به فروش می رسند. بنابراین مشتری با اطمینان خاطر می تواند آنها را برای خودروی خود خریداری کند و در بخش های متنوع خودرو آنها را نصب نماید. شما باید دقت داشته باشید که از بهترین مرکز فروش قطعات اصل دانگ فنگ را خریداری کنید.

به طور کلی باید به خوبی بدانید که قیمت قطعات اصل دانگ فنگ بالا است. بنابراین در صورتی که مشاهده کردید برخی از فروشندگان با قیمت کمی انواع قطعات دانگ فنگ را تحویل مشتری می دهند باید در مورد اصل بودن آنها تردید داشته باشید. در خرید هر یک از انواع قطعات بدنه، موتوری، جلوبندی و .... دانگ فنگ باید نکاتی را در نظر داشته باشید. در این صورت می توانید بهترین و با کیفیت ترین قطعات را برای خودروی خود خریداری کنید. توجه به کیفیت هر یک از قطعات خودروی دانگ فنگ به شما کمک می کند که با اطمینان خاطر بیشتری آنها را تهیه نمایید.

خرید اینترنتی لوازم یدکی دانگ فنگ از فروشگاه یدک مارکت

برای خرید اینترنتی هر یک از لوازم یدکی دانگ فنگ می توانید به وب سایت فروشگاه یدک مارکت مراجعه کنید. در این وب سایت دسته بندی های متنوع قطعات اصل دانگ فنگ را مشاهده خواهید کرد. سپس بین انواع قطعاتی که مربوط به خودروی دانگ فنگ می باشد می توانید قطعه مورد نیاز خودرو خود را خریداری کنید. یدک مارکت هزینه مناسب و عمده ای را برای خرید قطعات دانگ فنگ از مشتریان خود دریافت می کند. بنابراین شما در صورت نیاز به قطعات بیشتر، می توانید تمامی آنها را تهیه نمایید. شرایط خرید اینترنتی که این فروشگاه فراهم کرده ، کار مشتریان را آسان تر نموده است. بعد از ثبت سفارش هر یک از قطعات اصل دانگ فنگ در کمترین بازه زمانی قطعات به دست مشتریان می رسد.

فروش قطعات خودروی دانگ فنگ

فروش هر یک از انواع لوازم یدکی دانگ فنگ در وب سایت یدک مارکت به صورت اینترنتی و همراه با گارانتی انجام می شود. شما در صورتی که خریدتان بالای دو میلیون باشد، فروشگاه از شما هزینه ای را بابت ارسال قطعات دانگ فنگ دریافت نمی کند. زمان ارسال قطعات دانگ فنگ توسط این فروشگاه در کمترین بازه زمانی است. ارسال قطعات اصل دانگ فنگ به شهرستان ها تنها 48 الی 72 ساعت زمان می برد. همراه با قطعات ضمانت اصالت کالا ارائه داده می شود. در این صورت مشتریان اگر از کیفیت قطعات راضی نبودند می توانند قطعات را به فروشگاه برگردانند.