یدک مارکت » فروشگاه » لوازم یدکی هایما

نمایش 1–30 از 97 نتیجه

جهت مشاوره و ثبت سفارش تلفنی، با شماره 02191690080 تماس بگیرید.

خرید لوازم یدکی هایما

شرکت ایساکو وظیفه اصلی اش توزیع و تهیه لوازم یدکی هایما می باشد. لوازم یدکی این خودرو در دسته بندی های متفاوتی تولید می گردد. هر یک از انواع لوازم یدکی خودروی هایما را شما می توانید از فروشگاه یدک مارکت با قیمت مناسب و کیفیتی عالی خریداری کنید. دیسک ترمز جلو و عقب اصل هایما، تیغه برف پاک کن اصل هایما، لنت ترمز جلو و عقب اصل هایما، شمع موتور اصل هایما، فیلترهای هوا اصل هایما و غیره را شما از این فروشگاه به صورت اینترنتی و با قیمتی به صرفه تهیه نمایید. توجه داشته باشید که پیش از خریداری هر یک از قطعات هایما باید در مورد اصل بودن آن ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قیمت لوازم یدکی هایما

محدوده قیمت انواع قطعات اصل هایما حدود قیمت های ایساکو است. با توجه به این مسئله که این خودرو یکی از خودروهای چینی به شمار می‌ رود، لوازم هایما ساخت کشور چین است که در بازار یافت می گردد. این امر موجب می ‌شود که محدوده قیمت قطعات هایما در بازار تا حدودی متغیر باشد. در نتیجه بسیاری از فروشندگان از این تغییر قیمت امکان دارد که سوء استفاده کنند. در برخی از مواقع لوازم یدکی ایرانی که مربوط به خودروی هایما می باشد را به عنوان لوازم یدکی اصل می فروشند و قیمت بالایی را از مشتری دریافت می‌ کنند. ولی کیفیت مناسبی از قطعات را به آنها ارائه نمی‌ دهند.

فروشگاه یدک مارکت در مورد تمامی این مسائل اطلاعات دقیق کسب می کند و سپس قطعات را تهیه می نماید. توجه داشته باشید که قیمت هر یک از انواع لوازم یدکی هایما را باید به صورت روزانه مورد بررسی قرار دهید. برخی از قطعات هایما که اصلی نیستند و با قیمت بالاتری به فروش می رسند با متریال های بیهوده‌ ای تولید می شوند. همچنین باید بدانید که بعد از نصب کردن این قطعات روی خودرو به سیستم خودرو آسیب جدی وارد خواهید کرد. اگر شما از معتبرترین فروشنده انواع قطعات هایما را تهیه کنید قیمت مناسبی پرداخت خواهید کرد. همچنین خیالتان راحت خواهد بود که قطعات هایما کیفیت عالی دارند و روی خودرو کارایی مناسبی از خود نشان می دهند.

خرید قطعات خودروی هایما با گارانتی

یکی از مهمترین مواردی که تا زمان خرید لوازم یدکی هایما باید به آن توجه داشته باشید این است که قطعات را همراه با گارانتی خریداری نمایید. در صورتی که گارانتی هر یک از قطعات را دریافت کنید خیالتان راحت خواهد بود که آنها را در بازه زمانی طولانی مدت می توانید استفاده نمایید. همچنین اگر قطعات کارایی مناسبی از خود نشان ندهند می توانید همراه با گارانتی آنها را به فروشگاه برگردانید. شما از روی بسته بندی با کیفیت و اصلی که قطعات هایما دارند هم می‌توانید در مورد این مسئله که آنها گارانتی دارند و یا ندارند اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

خرید قطعات اصل هایما همراه با گارانتی در فروشگاه یدک مارکت انجام می شود. شما به صورت اینترنتی می توانید تمامی قطعات خودرو هایما را از این فروشگاه با قیمتی به صرفه و مناسب تهیه کنید. توجه داشته باشید که در مورد این مسئله که قطعات باید در کدام بخش خودرو نصب شوند اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. قطعه مورد نظر خودروی هایما را در وب سایت یدک مارکت جستجو کنید و سپس دسته بندی مورد نظر را پیدا نمایید. هر یک از قطعات را انتخاب کرده و وارد صفحه جداگانه‌ ای شوید. در آن صفحه اطلاعات مربوط به آن قطعه و همچنین قیمت قطعه را می توانید مشاهده کنید.

خرید قطعات خودروی هایما ارزان

ارزان بودن لوازم یدکی هایما یکی از مواردی است که بسیاری از مشتریان به آن توجه می کنند. شما باید به خوبی بررسی کنید که جدا از قیمت ارزان لوازم یدکی خودروی هایما باید کیفیت آنها را ابتدا بررسی کنید. برخی از قطعاتی که با قیمت ارزان در بازار خرید و فروش می شوند با استفاده از متریال های با کیفیتی تولید نمی گردند. اما برخی دیگر از قطعات هستند که کیفیت عالی دارند و قیمت خریداری شان تا حدودی بالا است.

به طور کلی شما معقول بودن و استاندارد بودن هر یک از انواع قطعات اصل هایما را باید بررسی کنید و سپس آنها را تهیه نمایید. این مسئله که پیش از خریداری قطعات خودروی هایما در مورد کارایی آنها و همچنین قیمتی که دارند اطلاعات کافی کسب کنید بسیار مهم است. اگر مایل هستید که در مورد انواع قطعات خودروی هایما و همچنین در مورد کارآیی آنها آگاهی بیشتری به دست آورید بهتر است با کارشناسان فروش فروشگاه یدک مارکت مشورت نمایید. کارشناسان فروشگاه تمامی قطعات را همراه با گارانتی و با قیمتی معقول و به صرفه به مشتریان ارائه می دهند.

خرید انواع دسته بندی های لوازم یدکی هایما

دسته بندی های متفاوتی از قطعات هایما وجود دارد که هر یک از این دسته بندی ها را باید به خوبی بشناسید. در دسته بندی مربوط به قطعات هایما اصل یکی از دسته بندی ها مربوط به قطعات جلوبندی می باشد. این قطعات شامل تجهیزات متفاوتی است. قطعات جلوبندی شامل سیستم تعلیق هایما اصل، طبق هایما اصل، سیستم فرمان هایما اصل و غیره است. هر یک از انواع این قطعات برای جلوبندی خودروی هایما می باشد که در صورت آسیب خودرو باید خریداری شوند.

قطعات موتوری خودرو هایما دسته بندی دیگر قطعات اصل هایما به شمار می روند. این قطعات باید به صورت دوره‌ ای تعویض شوند. در صورتی که در دوره مشخص شده و بعد از گذراندن کیلومتر تعیین شده این قطعات را تعویض نکنید به سیستم خودرو آسیب جدی وارد خواهد شد. هر یک از دسته بندی های مربوط به قطعات هایما را می توانید در وب سایت یدک مارکت مشاهده کنید و سپس خریدتان را انجام دهید.

فروش قطعات خودروی هایما

فروش قطعات هایما توسط فروشگاه لوازم یدکی خودرو یدک مارکت به صورت اینترنتی انجام می شود. هر یک از انواع لوازم یدکی هایما را شما می توانید از این فروشگاه با قیمتی به صرفه تهیه کنید. توجه داشته باشید که پیش از خرید انواع قطعات باید در مورد نحوه نصب آنها و همچنین در مورد دسته بندی آنها اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. فروش انواع قطعات خودروی هایما امروزه از طریق اینترنت آسان تر از فروش حضوری می باشد. در واقع مشتریان به راحتی می ‌توانند از طریق اینترنت تمامی دسته بندی های متفاوت لوازم یدکی را مشاهده کنند و طبق نیاز خودرو هایما یکی از آنها را انتخاب نمایند. خودروهای هایما مدل های متفاوتی دارد. بنابراین قطعات این خودرو که مربوط به مدل های گوناگون می باشد با یکدیگر فرق می کند. فروش تمامی قطعات این خودروی چینی در وب سایت یدک مارکت برای مشتریان فراهم شده است.

خرید اینترنتی لوازم یدکی هایما

برای خرید اینترنتی انواع لوازم یدکی هایما می توانید به وب سایت یدک مارکت مراجعه کنید. بسته بندی های متفاوت لوازم یدکی خود را مشاهده نموده و سپس طبق نیاز خودروی هایما یکی از آنها را انتخاب نمایید. در صورت ثبت سفارش تان در کمترین بازه زمانی قطعات برایتان ارسال خواهد شد. در صورتی که خرید قطعات هایما را برای شهر تهران انجام دهید تنها در دو ساعت قطعات برایتان ارسال می گردد. برای ارسال قطعات هایما به شهرستان ۴۸ تا ۷۲ ساعت، زمان طی می‌ شود. ارسال قطعات هایما به اطراف تهران تنها یک روز کاری زمان می برد.