نمایش 1–40 از 174 نتیجه

آبگیر شیشه جلو بیرونی تیبا ۲ (هاچ بک)

65,000 تومان

آبگیر شیشه عقب بیرونی تیبا ۲ (هاچ بک)

65,000 تومان

آچار چرخ تیبا ۲ (هاچ بک)

87,000 تومان

آفتامات دینام تیبا ۲ (هاچ بک)

355,000 تومان

آینه بغل تاشو دستی چپ تیبا ۲ (هاچ بک)

190,000 تومان

آینه بغل چپ تیبا ۲ (هاچ بک)

170,000 تومان

آینه بغل راست تیبا ۲ (هاچ بک)

170,000 تومان

استارت تیبا ۲ (هاچ بک)

2,800,000 تومان

استپ طاقچه عقب تیبا ۲ (هاچ بک)

150,000 تومان

انگشتی سوپاپ تیبا ۲ (هاچ بک)

115,000 تومان

اهرم دوشاخ کلاچ دمپردار تیبا ۲ (هاچ بک)

75,000 تومان

اویل پمپ تیبا ۲ (هاچ بک)

345,000 تومان

بازویی فرمان تیبا ۲ (هاچ بک)

135,000 تومان

بلبرینگ بیرونی چرخ عقب تیبا ۲ (هاچ بک)

110,000 تومان

بلبرینگ تسمه تایم تیبا ۲ (هاچ بک)

245,000 تومان

بلبرینگ جلو شفت تیبا ۲ (هاچ بک)

119,000 تومان

بلبرینگ عقب شفت تیبا ۲ (هاچ بک)

120,000 تومان

بلبرینگ کلاچ تیبا ۲ (هاچ بک)

230,000 تومان

بلبرینگ هوزینگ تیبا ۲ (هاچ بک)

108,000 تومان

بوستر ترمز ABS تیبا ۲ (هاچ بک)

485,000 تومان

بوش اکسل عقب تیبا ۲ (هاچ بک)

148,000 تومان

بوش طبق لبه دار تیبا ۲ (هاچ بک)

75,000 تومان

بوش میل تعادل تیبا ۲ (هاچ بک)

80,000 تومان

بوش هلالی جعبه فرمان تیبا ۲ (هاچ بک)

تماس بگیرید

پایه دسته موتور تیبا ۲ (هاچ بک)

تماس بگیرید

پروانه فن کولر تیبا ۲ (هاچ بک)

74,000 تومان

پمپ ترمز کامل CBS تیبا ۲ (هاچ بک)

450,000 تومان

پمپ شیشه شور تیبا ۲ (هاچ بک)

150,000 تومان

پوسته داشبورد تیبا ۲ (هاچ بک)

تماس بگیرید

پوسته گیربکس تیبا ۲ (هاچ بک)

810,000 تومان

پولک آب سیلندر تیبا ۲ (هاچ بک)

72,000 تومان

پولی سر میلنگ تیبا ۲ (هاچ بک)

105,000 تومان

پیچ چرخ تیبا ۲ (هاچ بک)

45,000 تومان

پیستون تیبا ۲ (هاچ بک)

565,000 تومان

ترموستات تیبا ۲ (هاچ بک)

87,000 تومان

ترموستات کولر تیبا ۲ (هاچ بک)

135,000 تومان

تسمه تایم تیبا ۲ (هاچ بک)

250,000 تومان

توپی چرخ جلو تیبا ۲ (هاچ بک)

220,000 تومان

توپی چرخ جلو تیبا ۲ (هاچ بک) S81 – طرح قدیم

225,000 تومان

توپی سر کمک چپ تیبا ۲ (هاچ بک)

108,000 تومان

خرید آنلاین لوازم یدکی تیبا ۲ هاچ بک اصلی با بهترین کیفیت و ضمانت بازگشت وجه – ارسال فوق سریع انواع قطعات ماشین‌های سایپا به سراسر ایران.

جهت مشاوره و ثبت سفارش تلفنی لوازم یدکی تیبا، با شماره 02191035052 تماس بگیرید.

خرید لوازم یدکی تیبا ۲

خرید لوازم یدکی تیبا ۲ مهمترین فاکتور بعد از خرید خودرو تیبا و بروز مشکل برای آن است. خودرو‌ها به دلایل مختلفی ممکن است دچار آسیب شوند. در چنین زمان‌هایی نیاز دارند تا بهترین قطعات برای آن‌ها خریداری شود. اصولاً افرادی که به خودروی خود اهمیت می‌دهند، به سراغ نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های معتبر برای خرید قطعات تیبا ۲ ‌می‌روند.

اما برخی از افراد ترجیح می‌دهند برای تهیه لوازم یدکی تیبا ۲، روش ساده‌تری را انتخاب کنند. آن‌ها به سراغ فروشگاه‌های آنلاین و معتبر ‌می‌روند و قطعات مورد نیاز خود را خریداری می‌کنند. پیشرفت تکنولوژی مشکل تمام خریداران لوازم یدکی خودرو را آسان نموده است. دیگر خریداران نیاز ندارند که به بورس قطعات یدکی سایپا برای خرید قطعات خودروی مورد نظر خود مراجعه نمایند.

آن‌ها می‌توانند به راحتی و به صورت آنلاین لوازم یدکی تیبا ۲ را خریداری کنند. خودروی تیبا به عنوان دومین خودروی ملی ایران که توسط شرکت سایپا تولید می‌شود، شباهت بسیاری به پراید دارد. از این رو قطعات یدکی تیبا ۲ شباهت بسیاری به خودرو‌های پراید و ریو دارند. می‌توان به سادگی تمامی تجهیزاتی که این خودرو نیاز دارد را خریداری کرد. اما باید پیش از آنکه بخواهید اقدام به خرید تجهیزات این خودرو نمایید، ابتدا با قطعات یدکی تیبا آشنا شوید.

انواع قطعات و لوازم یدکی تیبا ۲

قطعات یدکی که برای خودرو تیبا ۲ مورد استفاده قرار می‌گیرد را، باید در دو دسته قطعات فنی و قطعات تزئینی تقسیم کنیم. قطعات فنی قطعاتی هستند در داخل خودرو استفاده می‌شوند. در حالی که قطعاً تزئینی بیشتر برای محیط بیرونی خودرو کاربرد دارند. با این حال هر دو ضروری و مهم هستند و باید اقدام به تهیه آن‌ها نمود. زمانی که خودرو با مشکل مواجه می‌شود، چه از نظر ظاهری چه از نظر داخلی، نیاز به قطعات یدکی خواهد داشت.

در این زمان باید به سراغ فروشگاه‌های معتبر فروش لوازم یدکی تیبا ۲ روید. نمونه‌ای از قطعات و لوازم یدکی فنی خودروی تیبا، را باید چنین معرفی کنیم:

دینام تیبا

دینام یکی از قطعات مهم و گران خودرو به شمار می‌رود. این محصولات کاربرد ویژه‌ای در خودرو داشته و بهتر است برای خرید آن به سراغ برند معتبری روید. هر چند باید هزینه بالایی برای خرید این قطعه بپردازید، اما از سوی دیگر می‌توانید با اطمینان بیشتری از خودروی خود استفاده نمایید.

سنسور اکسیژن تیبا

سنسور‌های اکسیژن به عنوان یکی از نمونه لوازم یدکی تیبا ۲، در قسمت اگزوز برای خروج گاز استفاده می‌شود. این سیستم به انژکتور و موتور اجازه می‌دهد تا زمان‌بندی نموده و به صورت بهینه فعالیت کند. در اصل باید بگوییم عملکرد سنسور‌های اکسیژن به این صورت است که می‌تواند به سیستم کنترل میزان آلایندگی کمک شایانی نماید. از این رو قطعه مهمی در خودرو تیبا به شمار می‌رود.

دیسک چرخ تیبا

دیسک ترمز یا دیسک چرخ، یکی دیگر از قطعات و لوازم یدکی تیبا ۲ به شمار می‌رود. این قطعه دارای ظاهری دایره شکل بوده و بین چرخ‌ها و لنت ترمز قرار می‌گیرد. معمولاً از جنس آلومینیوم، چدن، فولاد یا آهن تولید می‌شوند. زمانی که لنت ترمز بر روی دیسک اصطکاک ایجاد می‌کند، سرعت خودرو کاهش یافته و متوقف می‌شود. این قطعه برای کنترل خودرو بسیار لازم و ضروری است.

در کنار این تجهیزات و قطعات مهم دیگر، قطعاتی نیز وجود دارند که از آن‌ها به عنوان قطعات تزئینی خودرو می‌توان یاد کرد. از جمله:

 1. سپر جلوی تیبا
 2. آینه‌های کناری تیبا
 3. سپر عقب تیبا ۲
 4. چراغ جلو و عقب تیبا
 5. چراغ مه شکن تیبا ۲
 6. و …

مهمترین نکات در زمان خرید لوازم یدکی تیبا ۲

همانطور که برای تولید قطعات یدکی خودرو‌های دیگر از استاندارد‌های جهانی معتبر استفاده می‌شود، قطعات یدکی تیبا ۲ نیز از این استاندارد‌ها برخوردار هستند. تنها نکته‌ای که باید در زمان خرید لوازم یدکی سایپا به آن توجه کنید، نام برند تولید‌کننده قطعات خودرو است. شما باید با انواع برند‌های لوازم یدکی خودرو تیبا ۲ آشنا باشید، تا بتوانید بهترین را برای خودروی خود انتخاب کنید.

پس به خاطر داشته باشید که خرید لوازم یدکی تیبا ۲ به همان میزان از حساسیت برخوردار است، که خرید خودرو مهم است. زمانی که برای خرید خودرو اقدام می‌کنید، به دنبال بهترین کمپانی هستید. پس زمانی که به سراغ خرید قطعات یدکی می‌روید نیز همان حساسیت را باید به خرج دهید. این قطعات در خودرو استفاده می‌شوند و عملکرد خودرو را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

پس اگر بدون توجه به برند اقدام به خرید قطعات یدکی تیبا نمایید، بدون شک با مشکل مواجه خواهید شد. لازم است حتماً به فروشگاه‌های معتبر مراجعه نمایید تا بهترین لوازم یدکی را خریداری کنید.

معتبرترین فروشگاه برای خرید قطعات یدکی تیبا ۲

خرید هر نوع محصولی از حساسیت بالایی برخوردار است. مراکز نامعتبر بسیاری در کشور وجود دارند، که لوازم یدکی تیبا ۲ را با قیمت ارزان و کیفیت پایین به مشتری عرضه می‌کنند. برخی از مردم کشور تصور می‌کنند دیگر فروشگاه‌ها محصولات یدکی خودرو را با قیمت دو برابر به فروش می‌رسانند. اما باید بگوییم قطعات یدکی معتبر و برند، همیشه از قیمت بالایی برخوردار بوده‌اند.

از این رو برای خرید لوازم یدکی تیبا ۲ بهتر است به ارزان بودن قیمت آن‌ها توجه نکنید. بلکه به برند و کیفیت آن توجه کنید. از میان تمامی فروشگاه‌های معتبر عرضه‌کننده قطعات یدکی تیبا ۲، باید به یدک مارکت اشاره کنیم. در این فروشگاه شما می‌توانید بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات و قطعات یدکی تیبا و قطعات یدکی سایپا را خریداری کنید.

علاوه بر آن فروشگاه لوازم یدکی خودرو یدک مارکت خدمات ویژه دیگری نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد که عبارتند از:

 • ارسال رایگان سفارشات خرید قطعات تیبا بالای ۲ میلیون تومان
 • ارسال فوری قطعات یدکی تیبا ۲ به سراسر ایران( تهران و اطراف تهران بین ۲ ساعت تا ۱ روز – شهرستان‌ها بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت)
 • تضمین کیفیت و اصالت قطعات و لوازم یدکی تیبا ۲
 • ضمانت بازگشت وجه به مشتری
 • و …

افرادی که تمایل به خرید قطعات یدکی تیبا ۲ از یدک مارکت دارند، می‌توانند با کارشناسان یدک مارکت ارتباط برقرار نمایند. کارشناسان و مشاوران اطلاعات لازم را در مورد قطعه مورد نظر مشتری ارائه می‌دهد، تا مشتری با اطمینان بیشتری اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نماید. همچنین می‌توانید برای نصب قطعات یدکی خودرو تیبا، از کارشناسان کمک بگیرید.

قیمت قطعات یدکی تیبا در یدک مارکت چقدر است؟

فاکتور مهمی که همیشه مشتریان برای خرید لوازم یدکی تیبا ۲ به آن توجه می‌کنند، قیمت قطعات است. معمولاً نمایندگی‌ها و بورس ارائه قطعات یدکی خودرو، قطعات خودرو را با قیمت بالاتری به مشتری عرضه می‌کند. اما با خرید اینترنتی می‌توان محصول با کیفیت را با قیمت مناسب به سادگی تهیه نمود.

از این رو بیشتر خریداران لوازم یدکی تیبا ۲، ترجیح می‌دهند به صورت آنلاین و اینترنتی قطعات مورد نظر خود را خریداری کنند. یدک مارکت به عنوان یکی از بهترین فروشگاه‌های عرضه‌کننده قطعات سایپا، محصولات خود را با قیمت مطلوب به مشتری عرضه می‌کند. برای این که در مورد قطعات عرضه شده در این فروشگاه اطلاعات به دست‌آورید، تنها کافیست با کارشناسان یدک مارکت ارتباط برقرار نمایید. سپس با اطمینان قطعه مورد نظر خود را خریداری کنید.